Okul İlaçlama

İstanbul Okul İlaçlama

Okullar ülkemizin en çok kullanılan kurumlarının başında gelmektedir. Bu kurumların birçok öğrenciye açık olması beraberinde çeşitli zararları getirmektedir. Bu zararların en büyüğü okullarda eğitim gören öğrencilerin okulları haşerelerin veya böceklerin istila etmesinden sonra sağlık sorunlarını etkileyecek seviyeye gelmesidir. Bu yüzden birçok öğrencinin eğitim gördüğü okullarda canlıların yok edilme çalışmaları hemen başlatılmalıdır. Bu uygulamalarında uzman olamayan ekipler tarafından yapılması çok zordur. Bunu bilen böcek ilaçlama servisimiz sizlere okul ilaçlama hizmetlerini sunarak hemen farkını ortaya koymaktadır.

İşten anlayan ve sizlere de istediğiniz seviye de hizmetler sunacak olan firmamıza ulaşarak okulların daha uygun ortamlar olmasını sağlayabilirsiniz. Okullar birden fazla bireyin bir arada bulundukları alanlar oldukları için bulaşıcı hastalıklar daha rahat yayılabilmektedir. Bu durum insanlarda geçici olamayan sorunları da ortaya çıkarabileceğinden canlıların tek yok edilme yöntemi olan ilaçlama uygulaması ile rahatlıkla gerekli işlem yapılarak okullar temizlenebilmektedir. Bu ilaçlama uygulamalarını sizler bireysel olarak yaparak canlılar ile kesinlikle mücadele edemezsiniz. Çünkü okul ilaçlama uygulaması uzmanlık isteyen bir iştir.

Sizler bu uygulamalara ne kadar dikkat eden ekip ile çalışırsanız sorunları daha kolay aşabilirsiniz. Canlıların bulundukları alanlardan tamamen yok edilmesi ise daha önemli bir husustur. Birçok ilaçlama firması kaliteli ilaçlar kullanmadığı için canlıları yok etmek yerine daha farklı sorunları ortaya çıkarmaktadır. Ama bizim haşere ilaçlama ekibimiz yaptığı her uygulamada başarı yakalamıştır. Bunun nedeni firmamızın uygulamalarını her zaman en kaliteli ürünler ile yapmasıdır. Canlıların da özelliklerini çok iyi bilmemiz bizim işimizi daha da kolaylaştırmaktadır. Okul ilaçlama gibi önemli bir uygulamayı şirketimiz sizlere kaliteli ve uygun fiyatta ki hali ile yapmaktadır. Size düşen hemen ekibimiz ile temas kurarak kaliteli uygulamalara sahip olmaktır.

Periyodik ilaçlamayı kimler yaptırmalı

Periyodik ilaçlama hizmeti özellikle hizmet alanında çalışan fırın okul, fabrika, cafe, Restoran, Otel, Ofis, İşyerleri gibi işletme mahiyetinde olan kurumların tercih ettiği ve etmesi zorunlu bir işlemdir. Aynı zamanda sağlık alanında hizmet veren her türlü kuruluşun periyodik ilaçlama hizmetine başvurması gerekmektedir. Hastane, Eczane, Sağlık Ocakları, Klinikler ve daha birçok sağlık kuruluşu tek seferlik ilaçlama hizmeti ile haşerelerden kurtulabilir, ancak bu korumayı sürekli hale getirmek için uzmanlar tarafından periyodik ilaçlama hizmeti tavsiye edilmektedir.

Hangi aralıklarla ilaçlama tekrarlanmalıdır

Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde belirleyici unsurlar vardır. Bu unsurların başında hizmet alacak kuruluşun işlevi çok önemlidir. Bir sağlık kuruluşunun alacağı ilaçlama hizmetinin sıklığı diğer kuruluşlara göre daha fazla olmalıdır. Çünkü sağlık kuruluşlarında temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortam vazgeçilmezlerdendir. İkinci belirleyici unsur ise haşerenin ortamdaki yoğunluğu; Eğer haşere bir ortamda çok yoğun olarak bulunuyorsa haşerenin tamamen ortadan kalkması ve tekrar gelmemesi açısından periyodik ilaçlama hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması gerekir. Bunun dışında periyot zamanlarının belirlenmesinde üç unsur belirleyici olmaktadır; Bunlar şöyle sıralanmaktadır:

  • Mekanın bulunduğu çevrenin özellikleri
  • Bulunan haşere türü
  • İklim özellikleri

Periyodik ilaçlama hizmetimiz

Kurumsal olarak verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmeti uzmanlarımız kontrolünde uygulanmakta olup periyot zamanları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. İşletmelerin hizmetlerini aksatmadan ilaçlama uygulamalarının yapılması için uygun gün ve teknikler belirlenmektedir. Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde ilaçlama fiyatlarında indirim uygulanmakta olup ömür boyu koruma garantisi verilir. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve bir daha rastlamamak için periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanın... Periyodik İlaçlama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayın veya talep formunu doldurarak uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın.